اپلیکیشن موبایل

خدمات حوزه اپلیکیشن موبایل

با افزایش ضریب نفوذ گوشی های هوشمند در میان کاربران اینترنت، تغییرات زیادی در سلایق و نظرات و جستجو های کاربران اینترنت ایجاد شده است . بی شک اپلیکیشن های موبایل به عنوان یک راه کار نوین در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ می تواند نقش بسزایی در برند سازی دیجیتال یک کسب و کار داشته باشد. طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل می تواند به عنوان یکی از مناسب ترین راه های معرفی کسب و کار ها و شرح خدمات محسوب شود.  اپلیکیشن های موبایل دسترسی راحت تر و سریعتری را برای مخاطبان هر کسب و کار به وجود می آورند.

خدمات قابل ارائه از طریق اپلیکیشن ها را می توان به دسته های زیر تقسیم بندی کرد ،

 • اپلیکیشن های فروشگاهی که با هدف فروش ساده و سریع محصولات طراحی می شوند.
 • اپلیکیشن های خدماتی که با هدف معرفی خدمات قابل ارائه توسط شرکت ها راه اندازی می شوند.
 • اپلیکیشن های معرفی محصول که با هدف فراهم ساختن امکانات در دسترس برای معرفی یک یا چند محصول طراحی می شوند.

طراحی اپلیکیشن

گوشی های هوشمند سهم بالایی در حوزه ارتباطات دارا هستند، عموما استفاده از گوشی های هوشمند به سمت و سویی رفته است که افراد با چندین گوشی هوشمند به انجام کارهای روزمره خود اقدام می کنند.  به گونه ای که ابزار هایی شبیه تلفن های همراه و تبلت ها به عنوان ابزاری متداول برای انجام امور روزمره منظور شده و بدون این ابزار عملا امکان انجام بسیاری از فعالیت های اقتصادی، تجاری و ارتباطی دچار اختلال خواهد شد. شاید باورش کمی سخت باشد اما برای بسیاری از مردم انجام کارهای روزانه بدون این دستگاه ها حتی برای یک روز دشوار خواهد بود. فعالیت هایی که در حوزه های مختلفی از جمله فعالیت های بانکی، مطالعه، سرگرمی، خرید از فروشگاه ها، فعالیت های اداری مرسوم و درخواست خدمات را شامل می شود.

از این جهت عبارت اپلیکیشن یا به اصطلاح ” اپ ” نقش مهمی را دارد. منظور از اپلیکیشن، نرم افزارهایی می باشد که به صورت گرافیکی و کاربردی در اختیار کاربران قرار میگیرد و هر اپلیکیشن موبایل دارای کاربرد های خاصی می باشد.

طراحی وب سایت

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل مزیت هایی را داراست که می توان به برخی از آن ها به عنوان نمونه های شاخص اشاره کرد. امکاناتی که با بهره گیری از آن ها می توان سرویس های قابل قبول به کاربران اپلیکیشن ها ارائه داد.

 • پرداخت آسان با استفاده از درگاه بانکی در اپلیکیشن ها
 • ارتباط آسان با کاربران از طریق چت آنلاین
 • معرفی بهتر محصولات با طراحی گالری در اپلیکیشن ها
 • ارتباط مابین طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن
 • اپلیکیشن فروشگاهی با امکان فیلترینگ آسان و بارگذاری راحتتر
 • قابلیت پخش صدا و تصویر در اپلیکیشن برای ایجاد ارتباط موثر و انتقال مفاهیم در طراحی اپلیکیشن
 • ایجاد سرویس نظر سنجی و برقراری ارتباط دو طرفه با کاربران نرم افزار موبایل
 • طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن به صورت native برای بالا بردن سرعت و کارایی اپلیکیشن ها

طراحی اپلیکیشن به صورت نیتیو

ما در توسعه فرایند های سیستمی رادمان با تکیه بر نیروهای متخصص و متعهد از به روز ترین تکنیک های طراحی اپلیکیشن موبایل بهره خواهیم گرفت . کلیه درخواست های واصله در خصوص طراحی اپلیکیشن موبایل در این مجموعه پس از بررسی نیاز ها و تهیه برنامه جامع طراحی به واحد برنامه نویسی ارجاع شده و تولید اپ با تکنولوژی های نیتیو مثل جاوا در اندروید و سوییفت در آی او اس انجام خواهد شد. همچنین تولید اپلیکیشن با فریمورک فلاتر و خروجی همزمان اندروید و آی او اس بصورت نیتیو انجام خواهد شد.

مدیریت محتوا و مدیریت وب سایت

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر

یکی از موارد بعد از تولید اپلیکیشن انتشار آن در مارکت های معتبر ازجمله گوگل پلی و اپ استور می باشد که با توجه به تجربیات توسعه فرایند های سیستمی رادمان در انتشار اپ های گوناگون، می توانیم در این زمینه از ساخت حساب توسعه دهندگی مخصوص خودتان تا انتشار اپ در مارکت همراه شما باشیم.

ما در رادمان کلیه مراحل انتشار را مدیریت کرده و تلاش میکنیم با پیگیری های مداورم و تامین خواسته های مارکت های مختلف زمان انتشار اپلیکیشن ها را در مارکت های مختلف کوتاه سازیم.

تبلیغات اپلیکیشن موبایل

بی شک تبلیغات و بازاریابی در همه حوزه های نرم افزاری از مهم ترین نیاز ها محسوب می شود، الزاما حضور در مارکت های اپ برای نفوذ کافی نیستند، بازارسازی و معرفی اپلیکیشن ها می تواند به عنوان مهم ترین گام در موفقیت یک اپلیکیشن محسوب شود از این رو در توسعه فرایند های سیستمی رادمان میکوشیم جدا از فراهم ساختن زیر ساخت های فعلی انتشار دهنده اپلیکیشن در ایران از جمله کافه بازار، گوگل پلی و غیره، از طریق بهره گیری از ابزار های تبلیغاتی محبوب در فضای مجازی از قبیل، اینستاگرام، تلگرام، تبلیغات گوگل و … اطلاع رسانی های لازم در خصوص انواع مختلف اپلیکیشن ها با کاربری های خاص و عام را انجام دهیم.