مهلت ارسال مقالات همایش هفدهم تنها تا ۱۵ دی ماه

رویدادها کمیسیون ها و گروهای مطالعاتی همایش های آینده

برگزاری جلسه مشترک کمیته علمی و اجرایی همایش هفدهم انجمن مطالعات درسی ایران

جلسه مشترک اعضای کمیته علمی و اجرایی هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی در روز دوشنبه مورخیازدهم آذر ماه در محل دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه تهران برگزار گردید. در این جلسه در خصوص فرایند داوری مقالات  و پذیرش نهایی آن ها، بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

 

در این جلسه که با حضور اعضای کمیته علمی و اعضای کمیته اجرایی همایش برگزار شد، ریز فرایند داوری مقالات نهایی مورد ارزیابی قرار گرفته و با توجه به روال مورد درخواست دبیر همایش، تصمیمات نهایی اتخاذ گردید. در این جلسه گام های نهایی برای پذیرش مقالات از سوی نویسندگان مورد ارزیابی قرار گرفت و موارد زیر به عنوان مهم ترین نکات، به عنوان خروجی جلسه مطرح گردید.

۱- فایل نهایی مقاله می بایست با توجه به فرمت تعریف شده برای ارسال مقالات و از طریق سامانه همایش انجمن ارسال گردد.

۲- داوری نهایی مقاله توسط یک داور خبره انجام گرفته و در صورت لزوم از داوران دیگر برای داوری مقاله کمک گرفته خواهد شد.

۳- پذیرش نهایی مقالات با توجه به نمرات نهایی کسب شده برای هر مقاله انجام میگیرد. شاخص بندی نمرات به صورت زیر خواهد بود.

  • ۴۰-۴۵ ارائه شفاهی
  • ۳۰-۴۰ پوستر
  • ۲۰-۳۰ درج در سی دی مقالات
  • زیر ۲۰ رد مقاله

۴- بعد از پذیرش نهایی مقالات با توجه به نوع پذیرش مقاله می بایست مراحل پرداخت هزینه توسط نویسندگان انجام گرفته و هزینه های در نظر گرفته شده برای پذیرش مقاله پرداخت گردد.

 

نادر رفیعیبه اطلاع نویسندگان محترم می­رساند با توجه به اتمام ارزیابی نهایی چکیده مقالات ارسالی به دبیرخانه هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی، آن دسته از نویسندگانی که چکیده آن­ها پذیرفته شده است، می­بایست نسبت به ارسال اصل مقالات تا تاریخ پانزدهم دی ماه اقدام نمایند. خاطر نشان می­گردد که این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

نکته :

ثبت نام متقاضیان برای شرکت در همایش و صدور گواهی حضور در همایش از تاریخ یکم دی ماه آغاز شده و ثبت نام متقاضیان از طریق سامانه همایش انجام خواهد شد.

 

 نکته مهم :

مهلت ارسال فایل نهایی مقالات برای افرادی که چکیده آن ها پذیرفته شده است تنها تا پانزدهم دی ماه بوده و این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *