بارگذاری ۱۰ مقاله دانشنامه ای

کارگاه ها و دوره های آموزشی

انجمنی‌های عزیز

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند ۱۰ مقاله جدید دانشنامه‌ای در سایت دانشنامه بارگذاری شده است علاقمندان می‌توانند با مراجعه به بخش انتشارات سایت به آدرس  (Daneshnamehicsa.ir) مقالات را مشاهده و دانلود کنند.

دانشنامه ایرانی برنامه درسی برای اینکه مقالات تدوین شده  ( بخش انتشار الکترونیکی در سایت دانشنامه) هر چه سریع تر برای بهره برداری در دسترس جامعه علمی قرار گیرد راهبرد نشر الکترونیکی، که بنا به ماهیت تدریجی نیز هست، را برگزیده و مقالاتی که فرایندهای مصوب داوری را با موفقیت پشت سرگذاشته به تفکیک محورهای دانشنامه منتشر می سازد. مقاله هایی که از این طریق در دسترس قرار می گیرند چه بسا از منظر ویرایشی نیازمند بازنگری باشند که این مهم در مقاطع زمانی تعریف شده ای طی چند مرحله انجام خواهد شد.

از خوانندگان این مقالات تقاضا می شود در صورت تمایل ارزیابی خود از مقالات مطالعه شده را به ایمیل دانشنامه (daneshnamehicsa@yahoo.com) منعکس نموده و بدین ترتیب در ارتقاء کیفیت علمی دانشنامه ایفای نقش نمایند. بدیهی است اسامی عزیزانی که در این جهت اقدام می نمایند به شکل مقتضی در دانشنامه درج و از خدمات آنان قدردانی خواهد شد.