برگزاری مجازی کارگاه های همایش هفدهم

رویدادها همایش های گذشته

تاریخ جدید برگزاری کارگاه های هفدهمین همایش ملی انجمن مطالعات برنامه درسی ایران

به استحضار می رساند کمیسیون آموزش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران با همکاری دانشگاه تهران، همزمان با هفدهمین همایش سالانه با محوریت دوره ابتدایی، اقدام به برگزاری کارگاه های مرتبط نموده است. تاریخ جدید برگزاری کارگاه های آموزشی در عصر  روز پنج شنبه ۲۹ آبان  ۱۳۹۹  از ساعت ۱۴ الی ۱۸  به صورت مجازی تحت برنامه ادوبی کانکت (Adobe Connect ) برگزار خواهد شد. عناوین کارگاه های آموزشی به قرار زیر است:

 

  • مطالعات برنامه درسی راهبردی و آموزش کاربست بسته های یادگیری چندرسانه ای مبتنی بر آن با رویکرد ترکیبی (حصوری و مجازی) در بحران کرونا و پس از آن (مدرس : سرکار خانم دکتر سیمین بازرگان).
  • کاربرد تکنیک اسکمپر در کلاس درس، (مدرس : سرکار خانم دکتر مرجان سجودی)
  • آشنایی عملی با تدریس آنلاین در دوره ابتدایی از طریق LMS ، (مدرس: دکتر مصطفی قادری)
  • بازی و یادگیری- (مدرس: آقای هاتف هاشمی نسب)

گفتنی است کارگاه سرکار خانم دکتر بازرگان در دو روز متوالی ۲۸ و ۲۹  آبان از ساعت ۱۴ الی ۱۸ می باشد.

 اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نام و واریز وجه ، لینک ورود به کارگاه مجازی و  … متعاقبا در سایت هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران به اطلاع پژوهشگران محترم خواهد رسید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از ساعت ۱۵ الی ۱۸ با شماره واتساب ۰۹۰۵۴۸۲۰۷۵۸ در ارتباط باشید.

زمابندی ثبت نام در کارگاه ها :

متقاضیان شرکت در کارگاه ها می بایست، با در اختیار داشتن رمز دوم کارت بانکی خود از تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۹ به مدت ۵ روز نسبت به ثبت نام در کارگاه های فوق اقدام کنند. با توجه به محدودیت های ظرفیت ثبت نام در کارگاه ها لطفا زمان ثبت نام خود را به روز های پایانی موکول ننمایید.

برای ثبت نام در کارگاه ها لارم است، از طریق لینک ثبت نام هر یک از کارگاه ها که از طریق متن اطلاعیه، منتشر شده اند اقدام نمایید. به گونه ای که در پایان توضیحات مربوط به هر کارگاه لینکی به عنوان، لینک ثبت نام در کارگاه قرار داده شده است. می توانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام و واریز هزینه شرکت در همایش اقدام نمایید. کاربران گرامی لازم است کد های پیگیری ثبت نام خود را محفوظ نگه دارندف چرا که به دلایل امنیتی امکان درخواست مجدد آن ها وجود نخواهد داشت. از طریق اطلاعیه های بعدی نحوه شرکت در همایش و لینک های ورود به هر یک از کارگاه ها در اختیار افراد ثبت نام کننده قرار میگرد.

نکته مهم :

با توجه به برگزاری همایش به صورت آنلاین  و مجازی کارگاه ها نیز به صورت مجازی برگزار خواهند شد. اما توجه داشته باشید. امکان حضور چند کاربر با یک نام کاربری و رمز عبور در سیستم ، وجود ندارد، لذا در صورت علاقه مندی به شرکت در کارگاه ها می بایست در کارگاه ها ثبت نام نمایید.


عناوین کارگاه های برنامه ریزی شده :

  1. کارگاه بازی و یادگیری

  2. کارگاه کاربرد تکنیک اسکمپر در کلاس درس

  3. ثبت نام در کارگاه تدریس آنلاین در دوره ابتدایی با LMS

  4. کارگاه مطالعات برنامه درسی راهبردی و آموزش کاربست بسته های یادگیری

(برای ورود به صفحه اختصاصی هر کارگاه، روی عنوان آن کلیک کنید )