کسب رتبه A توسط انجمن مطالعات برنامه درسی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

رویدادها

انجمن مطالعات برنامه درسی ایران براساس ارزیابی به عمل آمده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۹۸، موفق به کسب رتبه A شد.

دبیر کمیسیون انجمن های علمی ایران طی نامه ای به ریاست انجمن مطالعات برنامه درسی ایران کسب رتبه A این انجمن را با کسب امتیاز ۱۵۰۰ به اطلاع ایشان رساندند. یکی از اهداف تشکیل انجمن های علمی کمک به ترویج و توسعه علوم تخصصی از طریق بسط و گسترش فعالیت های علمی نظیر برگزاری همایش های علمی، دوره های آموزشی، چاپ و انتشار مجلات علمی، مشارکت در طرح ها و پروژه های علمی کلان و … بوده است که انجمن مطالعات برنامه درسی ایران در زمینه های مذکور، همواره گام های موثری برداشته و موجبات ارتقا سطح علمی کشور عزیزمان را چه در سطوح داخلی و چه در سطوح بین المللی فراهم آورده است.
بررسی های به عمل آمده که بر اساس مستندات و اظهارات کتبی اعمال شده است، عملکرد انجمن را در سال ۱۳۹۸ به صورت کمی و کیفی برآورد کرده و در رتبه بندی انجمن های علمی در گروه های تخصصی، انجمن مطالعات برنامه درسی ایران، ۱۴۸۰ امتیاز از ۱۵۰۰ امتیاز و رتبه A را کسب نموده است.
هیئت مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران این موفقیت را به همه اعضای محترم این انجمن تبریک و شادباش عرض می¬کند. امید است که با تلاش و همت تمامی اعضا در سراسر کشور، همواره گام هایی مستحکم در راستای تعالی کشور عزیزمان برداشته شود.