پویشش باران اسباب بازی برای کودکان سیستان

رویدادها شعب استانی هرمزگان

آغاز پویش « باران اسباب بازی » ویژه کودکان سیل زده شرق هرمزگان

دکتر جمالدینی از آغاز « پویش باران اسباب بازی » با هدف جمع آوری اسباب بازی برای کودکان سیل زده مناطق شرق هرمزگان خبرداد.

دکتر « محمد جمالدینی »، مدیر انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان  عنوان کرد: پویش جمع آوری اسباب بازی برای کودکان سیل زده مناطق شرق هرمزگان با هدف ایجاد روحیه نشاط، کاستن از آلام مردم آسیب دیده از سیل، شاد کردن دل کودکان مناطق سیل زده  طراحی و اجرا شده است.

وی افزود: همزمان با تامین اقلام غذایی، پوشاک و مایحتاج زندگی، باید به امور روحی و روانی سیل زدگان نیز توجه شود که کلید خوردن پویش باران اسباب بازی در همین راستا بوده است.

مدیر انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان گفت: کسانی که اسباب بازی های اضافی و قابل استفاده در منزل دارند و افراد علاقه مندی که اسباب بازی های نو خریداری می کنند برای پیوستن به این پویش و شاد کردن کودکان سیل زده می توانند اقلام اهدایی خود در روز یکشنبه ششم بهمن به مدارس شهر و حومه شهرستان جاسک تحویل دهند.

جمالدینی اضافه کرد: اسباب بازی های جمع آوری شده در قالب « پویش باران اسباب بازی » در کوتاه ترین زمان ممکن به دست کودکان مناطق سیل زده خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: پویش باران اسباب بازی به همت انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش جاسک و موسسه خیریه بیمارستانی رهروان خاتم الانبیاء (ص)  برگزار می شود.

توده بارشی جمعه و شنبه ۲۰ و ۲۱ دی ماه استان های جنوب شرقی کشور از جمله هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان را فرا گرفت که به علت طغیان رودخانه جگین و سرریز شدن سدی به همین نام، بسیاری از روستاهای شرق هرمزگان در محاصره سیل قرار گرفتند.

گفتنی است؛ مجوز راه‌اندازی شعبه هرمزگان ۲۳ اسفندماه سال ۹۵ به تصویب هئیت مدیره انجمن مطالعات برنامه‌ریزی درسی ایران رسید و این شعبه از سال ۹۶ فعالیت‌های خود را در راستای اهداف انجمن در استان هرمزگان از سر گرفت.