آموزش روش تحقیق علمی و مقاله نویسی در بندر عباس

رویدادها شعب استانی کارگاه ها و دوره های آموزشی هرمزگان

کارگاههای آموزشی «آموزش روش تحقیق علمی و مقاله نویسی در بندر عباس برگزار شد

کارگاههای آموزشی «آموزش روش تحقیق علمی و مقاله نویسی با حضور دکتر نامی و دکتر فولادی در بندرعباس برگزار شد.
دکتر مهین غلامزاده رئیس کمیسیون پژوهش انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان از برگزاری «کارگاههای آموزشی آموزش روش تحقیق علمی و مقاله نویسی» با هدف توانمند سازی و ارتقای سطح دانش معلمان در آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس خبر داد.
وی افزود این کارگاهها به همت انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در روزهای ۱ و ۶ بهمن ۱۳۹۸ و با حضور دکتر کلثوم نامی و دکتر احمد فولادی از اعضای هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان برگزار گردید.


ریاست کمیسیون پژوهش انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان گفت: که در این کار گاهها مطالبی درباره آشنایی با نکات مهم روش تحقیق و آشنایی با روش ها، ظرفیت ها و نکات لازم در مقاله نویسی که به طور خاص در رشته علوم تربیتی مطرح ارائه شده است.
غلامزاده خاطر نشان کرد که یکی از برنامه های مهم کمیسیون پژوهش این انجمن برگزاری کارگاههای آموزش رو ش تحقیق علمی برای کلیه معلمان، دانشجویان و دانش آموزان سراسر استان هرمزگان می باشد.

گفتنی است؛ مجوز راه‌اندازی شعبه هرمزگان ۲۳ اسفندماه سال ۹۵ به تصویب هئیت مدیره انجمن مطالعات برنامه‌ریزی درسی ایران رسید و این شعبه از سال ۹۶ فعالیت‌های خود را در راستای اهداف انجمن در استان هرمزگان از سر گرفت.