برگزاری کارگاه مجازی مدیریت یادگیری مجازی

رویدادها کارگاه ها و دوره های آموزشی هرمزگان

کار گاه آموزشی سیستم مدیریت یادگیری مجازی (Lms) در هرمزگان برگزار شد.

فاطمه ملایی مسئول آموزش مجازی کمیسیون آموزش انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان خبر از برگزاری مجموعه کارگاههای آموزشی سیستم مدیریت یادگیری مجازی (Lms ) در استان هرمزگان داد.
مسئول آموزش مجازی کمیسیون آموزش انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان ضمن اشاره به بحران شیوع ویروس کرونا در کشورمان گفت، این روزها که بسیاری از مراکز آموزشی و فرهنگی تعطیل می باشند، این انجمن بسیاری از فعالیت های خود را از طریق فضای مجازی انجام می دهد. ملایی افزود: در راستای اجرایی نمودن برنامه های کمیسیون آموزش انجمن طی شش کارگاه آموزشی با عنوان ” سیستم مدیریت یادگیری مجازی برای ۸۰ نفر از اعضای رسمی این انجمن به مدت ۸ ساعت از طریق فضای مجازی برگزار گردید. وی هدف از برگزاری این کارگاههای آموزشی را ارتقای سطح آگاهی و مهارت اعضای انجمن در خصوص برگزاری کلاس آموزش مجازی و وبینارها و کار با سامانه آموزشی Bigbluebutton عنوان کرد.

وی در مورد دیگر برنامه آموزشی این انجمن که در فضای مجازی است، گفت: که کارگاه آموزش تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار Articulate Storyline.برای اعضای رسمی انجمن در هفته آینده برگزار می گردد. ملایی در پایان تصریح نمود : کارگاه مذکور که با حضور معلمان و دانشجویان عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان برگزار شد مورد استقبال بسیار خوب همکاران قرار گرفت و امیدواریم چنین کارگاه هایی در سایر ادارات و بویژه برای عموم خانواده ها در سطح جامعه برگزار گردد.