انتصابی از جنس برنامه ریزی درسی

رویدادها

انتصاب دکتر محمود مهرمحمدی و دکتر رضوان حکیم زاده به عنوان اعضای شورای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

با حکم رئیس جمهور، دکتر محمود مهرمحمدی و رضوان حکیم زاده به عضویت شورای سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در آمدند. طی حکمی از سوی رییس جمهور دکتر حسن روحانی، دو عضو از انجمن مطالعات برنامه درسی ایران، آقای دکتر محمود مهرمحمدی و خانم دکتر رضوان حکیم‌زاده به مدت ۴ سال به‌عنوان اعضای شورای سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی منصوب شدند. پس از انتصاب دکتر حسن ملکی به عنوان ریاست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی،

این بار دو عضو با سابقه انجمن مطالعات برنامه درسی ایران از رییس جمهور حکم مسئولیت گرفتند.

دکتر مهر محمدی، استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس و در گذشته ریاست دانشگاه فرهنگیان را به مدت پنج سال برعهده داشته است و چندی پیش نیز از طرف حکمی از رییس جمهور بعنوان عضو شورای عالی آموزش و پرورش منصوب شده بودند. و اکنون نیز با حکمی دیگر از ریاست جمهوری به عنوان یکی از اعضای شورای سازمان پژوهش و برنامه ریزی منصوب شدند.

دکتر رضوان حکیم زاده عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورس است. ایشان نیز یکی دیگر از اعضا و تنها بانوی عضو شورای جدید سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی هستند.

دیگر اعضای این شورا حجت الاسلام سید سعید عاملی، غلامعلی حداد عادل و فخرالدین دانش آشتیانی هستند.

متن حکم حجت الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر سیدسعید عاملی
جناب آقای دکتر غلامعلی حداد عادل
جناب آقای دکتر فخرالدین دانش آشتیانی
جناب آقای دکتر محمود مهرمحمدی
جناب آقای دکتر علی زرافشان
سرکار خانم دکتر رضوان حکیم‌زاده
در اجرای ماده (۳) اصلاحی قانون تشکیل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، مصوب ۱۳۵۸.۱۲.۲۵ شورای انقلاب و بنا به پیشنهاد وزیر محترم آموزش و پرورش؛ به موجب این حکم جناب‌عالی / سرکارعالی برای مدت ۴ سال به عنوان، عضو شورای سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، منصوب می‌شوید.

توفیق شما و سایر اعضای محترم آن شورا را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

انجمن مطالعات برنامه درسی ایران این انتصاب شایسته را خدمت خانواده بزرگ برنامه درسی کشور تبریک و تهنیت عرض می کند و امید است که با چنین انتخاب های شایسته ای، همواره گام در مسیر تعالی و به روزی ایران و نظام آموزشی نهیم