کمیسیون آموزش انجمن مطالعات برنامه درسی

فراخوان عضوگیری انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان

رویدادها شعب استانی هرمزگان

آغاز فرایند عضو گیری از متقاضیان عضویت در انجمن مطالعات برنامه درسی استان هرمزگان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، دکتر « محمد جمالدینی » در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: مجوز راه‌اندازی شعبه هرمزگان بیست و سوم اسفندماه سال ۹۵  به تصویب هئیت مدیره انجمن مطالعات برنامه‌ریزی درسی ایران رسید و این شعبه از سال ۹۶ فعالیت‌های خود را در راستای اهداف انجمن  در استان هرمزگان آغاز کرد.

وی افزود: انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان به منظور برگزاری نشست‌ها، همایش‌های علمی و تخصصی، چاپ خبرنامه، برگزاری کارگاه‌ها، همایش ها، نشست ها و دوره‌های آموزشی و تهیه و ارائه طرح‌های پژوهشی در سطح استان هرمزگان راه اندازی شد.

نماینده انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان به شرایط عضویت افراد در این انجمن اشاره و عنوان کرد: مؤسسان انجمن و افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی درسی و رشته های وابسته باشند به عنوان عضو وابسته پذیرفته می شوند.

وی ادامه داد: کسانی که دارای مدرک کارشناسی هستند و مدت ۵ سال شاغل باشند از دیگر افرادی هستند که به عنوان عضو وابسته جذب می شوند.

جمالدینی اضافه کرد: کلیه دانشجویانی که در رشته های برنامه ریزی درسی و آموزشی و سایر رشته های تعلیم و تربیت به تحصیل اشتغال دارند به عضویت دانشجویی انجمن مطالعات برنامه درسی در می آیند.

وی افزود: شخصیت های ایرانی و خارجی که مقام علمی آنان در زمینه‌های برنامه ریزی درسی و آموزشی حائز اهمیت خاص باشد، یا در پیشبرد اهداف انجمن کمک های موثر و ارزنده‌ای کرده باشند می توانند به عنوان عضو افتخاری ثبت نام کنند.

نماینده انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان با بیان اینکه افراد از فردا دوشنبه ۲۸ مرداد ماه تا پایان مهرماه جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت شعبه هرمزگان انجمن مطالعات درسی ایران مراجه و با طی کردن مراحل  ثبت نام، به عضویت انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان درآیند.

درخواست عضویت در وب سایت انجمن مطالعات برنامه درسی استان هرمزگان